Nanolex Si3D Spray Ceramic Coating keraamiline 200ml

25.52 

3 tk müüdud viimase 4 tunni jooksul

Advanced Aminomodified Polysiloxane Formula:
Discover the power of Nanolex Si3D Spray, meticulously formulated with a reactive aminomodified polysiloxane for state-of-the-art vehicle protection. This unique technology ensures your vehicle not only maintains its lustrous shine but also enjoys fortified defense against daily environmental challenges.

Unparalleled Protection & Longevity:
Si3D Spray lays down a resilient, transparent ceramic layer that adheres firmly to your vehicle’s surfaces, safeguarding against UV damage, contaminants, and the rigors of the road. Boasting a durability of 5000-10k Km, this coating delivers enduring protection and gloss, ensuring your vehicle remains in prime condition.

Saadaval tellimisel

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest: Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad) Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist. Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!
 •  Transport
  Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

  ✔️ DPD pakiautomaat: 2.70€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

  ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 2.80€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

  ✔️ Omniva pakiautomaat: 2.80€ Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.  Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

  ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€ Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

  *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD, Smartpost ja Omniva pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

  Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

  Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 5306 2253 või saada kiri e-posti aadressil info@minumood.ee
 •  Küsi toote kohta
  Eeldatav tarnaeg: Reede, apr. 26 – Reede, mai 03
  ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

turvaline

Versatile and Convenient Features:
Multi-Surface Compatibility: Perfectly suited for all exterior surfaces, including paint, plastic trim, and glass, ensuring comprehensive vehicle protection.
Quick and Easy Application: Designed for hassle-free use, the coating allows for a swift and seamless application process.
Instantaneous Protection: With no curing time required, Si3D Spray provides immediate protection, ideal for on-the-go applications or situations where sheltering the vehicle is not feasible.
Long lasting protection with an extended durability of at least 10000 Km or 10 washes.
Radiant Gloss Finish: Enhances the vehicle’s aesthetic appeal with a brilliant shine.
Superior Hydrophobic Properties: Effortlessly repels water and contaminants, making cleaning and maintenance a breeze.
User-Centric Design:
Nanolex Si3D Spray is crafted for accessibility, enabling both car enthusiasts and professionals to achieve top-tier protection and shine with minimal effort.

Tootekategooriad
Ostukorv
Soovid
Viimati vaatasid...
Kategooria

Nanolex Si3D Spray Ceramic Coating keraamiline 200ml

25.52 

Küsi toote kohta