Nanolex Si3D APX Bundle keraamiline kate 50ml

61.41 

2 tk müüdud viimase 4 tunni jooksul

Pioneering Hybrid Technology:
Dive into the next generation of vehicle protection with Nanolex Si3D APX. Meticulously crafted with a state-of-the-art glass-like hybrid SiO2 compound, this avant-garde coating champions comprehensive protection, gracing every exterior corner of your vehicle with unmatched brilliance and resilience.

Elite Multifaceted Defense:
Nanolex Si3D APX stands as a beacon of superior protective technology. It forms a sturdy, clear ceramic shield, defending against environmental challenges, water spots, and UV threats, while intensifying the innate allure and color vibrancy of your vehicle.

Saadaval tellimisel

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest: Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad) Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist. Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!
 •  Transport
  Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

  ✔️ DPD pakiautomaat: 2.70€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

  ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 2.80€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

  ✔️ Omniva pakiautomaat: 2.80€ Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.  Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

  ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€ Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

  *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD, Smartpost ja Omniva pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

  Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

  Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 5306 2253 või saada kiri e-posti aadressil info@minumood.ee
 •  Küsi toote kohta
  Eeldatav tarnaeg: Reede, apr. 26 – Reede, mai 03
  ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

turvaline

Distinctive Features:
Adaptable Protection: An all-in-one solution offering effortless protection for diverse surfaces, from paint to glass and trims.
Color Depth Amplification: Witness a significant darkening effect, bringing out the depth and richness of your vehicle’s hues.
Enhanced Hydrophobicity: Exhibits unparalleled beading and sheeting, coupled with a radiant gloss that’s truly captivating.
Extended Performance: Delivers long-standing protection with an impressive durability of 15000 km or 15 washes.
Swift Curing: Remarkably short curing time of just 1 hour, getting you back on the road faster.
Generous Flash Time: Designed for convenience with an extended flash time, allowing you to treat your entire car before buffing becomes necessary.
Supreme Convenience & Efficiency:
Nanolex Si3D APX is tailored for both the perfectionist and the everyday user, promising a consistent, hassle-free application process. Experience the synergy of top-tier protection and ultimate user-centric design.

Tootekategooriad
Ostukorv
Soovid
Viimati vaatasid...
Kategooria

Nanolex Si3D APX Bundle keraamiline kate 50ml

61.41 

Küsi toote kohta