GreenX Wheel & Tire Cleaner 750ml

14.15 

3 tk müüdud viimase 18 tunni jooksul

GreenX Wheel & Tire Cleaner WTX – the eco-friendly way to keep your rims and tires gleaming without harsh chemicals. Our plant-based, green surfactants deliver powerful cleaning without relying on alkalinity or solvents. Discover the green advantage with GreenX!

• Very good cleaning properties without the use of harsh chemicals
• Cleaning power is not solely based on alkalinity
• Solvent free formulation
• Plant based, green surfactants used

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest: Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad) Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist. Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!
 •  Transport
  Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

  ✔️ DPD pakiautomaat: 2.70€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

  ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 2.80€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

  ✔️ Omniva pakiautomaat: 2.80€ Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.  Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

  ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€ Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

  *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD, Smartpost ja Omniva pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

  Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

  Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 5306 2253 või saada kiri e-posti aadressil info@minumood.ee
 •  Küsi toote kohta
  Eeldatav tarnaeg: Reede, apr. 26 – Reede, mai 03
  ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

turvaline

Extended / Additional:
Elevate your car care routine with GreenX Wheel & Tire Cleaner WTX, the environmentally conscious choice for maintaining the pristine appearance of your wheels. Unlike traditional wheel or tire cleaners, our innovative formula is free from harsh chemicals, alkalinity, and solvents, making it safe for both your wheels and the planet.

Why Choose GreenX Wheel & Tire Cleaner WTX?

Effective Cleaning: GreenX Wheel & Tire Cleaner WTX is designed to provide exceptional cleaning properties, removing loose brake dust, road grime, and dirt without the need for aggressive chemicals. Say goodbye to tough wheel stains and hello to a spotless shine.

Plant-Based Surfactants: We are committed to sustainability, which is why we’ve incorporated plant-based, green surfactants into our formula. These natural ingredients ensure powerful cleaning while minimizing the impact on the environment.

How to Use:

Begin by ensuring that your wheels are cool to the touch before starting the cleaning process.

Spray GreenX Wheel & Tire Cleaner WTX generously onto the surface of your wheels. Ensure complete coverage, especially on heavily soiled areas.

Allow the product to dwell for a few a maximum of 5 minutes, and do not let it dry on the surface.

Use a soft wheel brush or a dedicated wheel cleaning brush to agitate the cleaner, focusing on crevices and hard-to-reach areas.

Rinse your wheels thoroughly with water, making sure to remove all traces of GreenX Wheel & Tire Cleaner WTX.

Admire the brilliant, clean wheels that are free from brake dust and grime, knowing that you’ve chosen a product that’s gentle on your wheels and the environment.

Make the eco-friendly choice and experience the superior cleaning power of GreenX Wheel & Tire Cleaner WTX – where performance meets sustainability, leaving your wheels looking their best, naturally.

Tootekategooriad
Ostukorv
Soovid
Viimati vaatasid...
Kategooria

GreenX Wheel & Tire Cleaner 750ml

14.15 

Küsi toote kohta