GreenX Quick Detailer 750ml

16.98 

1 tk müüdud viimase 18 tunni jooksul

GreenX Quick Detailer “DTX” – the solvent-free, eco-friendly solution for instant shine and a sleek finish. Made from environmentally friendly raw materials, DTX effortlessly removes light dirt and fingerprints, revealing a high gloss and silky-smooth surface.

• Solvent free
• Crafted from environmentally friendly raw materials
• Versatile and efficient – effortlessly removes light dirt and fingerprints
• Enhances high gloss and leaves a smooth surface

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest: Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad) Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist. Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!
 •  Transport
  Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

  ✔️ DPD pakiautomaat: 2.70€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

  ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 2.80€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

  ✔️ Omniva pakiautomaat: 2.80€ Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.  Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

  ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€ Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

  *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD, Smartpost ja Omniva pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

  Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

  Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 5306 2253 või saada kiri e-posti aadressil info@minumood.ee
 •  Küsi toote kohta
  Eeldatav tarnaeg: Reede, apr. 26 – Reede, mai 03
  ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

turvaline

Extended / Alternative:
Elevate your car’s shine and protection with GreenX Quick Detailer “DTX,” the ultimate eco-conscious choice for quick and efficient cleaning. Crafted from environmentally friendly raw materials and completely solvent-free, DTX effortlessly removes light dirt and fingerprints while delivering a high gloss and an ultra-smooth surface.

Why Choose GreenX DTX?

Solvent-Free Excellence: GreenX DTX stands out as a solvent-free formula, making it a safe and environmentally responsible choice for both your vehicle and the planet.

Eco-Friendly Raw Materials: The foundation of GreenX DTX is built upon environmentally friendly raw materials, ensuring that your car’s shine is enhanced without harming the environment.

Versatile and Efficient: GreenX DTX is your versatile companion for on-the-go cleaning. It effortlessly removes light dirt, dust, and fingerprints, leaving your vehicle looking refreshed and rejuvenated.

High Gloss, Smooth Surface: Experience a breathtaking level of gloss that reflects the world around you, while GreenX DTX leaves your vehicle’s surface as smooth as glass. Every drive becomes a journey of admiration.

How to Use:

Ensure your car’s surface is cool to the touch and free from loose debris.

Shake the GreenX DTX bottle well before use.

Spray DTX directly onto the surface you want to clean or onto a clean, dry microfiber cloth.

Gently wipe the surface, removing light dirt, dust, and fingerprints.

For added shine and protection, buff the surface with a second clean, dry microfiber cloth.

Tootekategooriad
Ostukorv
Soovid
Viimati vaatasid...
Kategooria

GreenX Quick Detailer 750ml

16.98 

Küsi toote kohta