GreenX Prewash & Insect 750ml

14.15 

4 tk müüdud viimase 12 tunni jooksul

GreenX Prewash & Insect Remover PIX – your eco-friendly solution for a sparkling clean car. Our advanced formula harnesses the power of green, plant-based surfactants for a non-mechanical, touchless cleaning experience. Say goodbye to tough stains and insects without the need for harsh chemicals. Get the green advantage with GreenX Prewash & Insect Remover PIX.

• Very good cleaning properties, non-mechanical, touchless cleaning is possible and delivers outstanding results
• Cleaning power is not based on alkalinity
• Solvent free formulation
• Plant based, green surfactants used

 •  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  Kvaliteedi ja hinnagarantii

  30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest: Kui leiad mõnest muust kauplusest sama toote soodsamalt, tagastame sulle hinnavahe sajaprotsendiliselt. (v.a sooduskampaaniad) Parima hinna garantiid saad kasutada ka enne ostu tegemist. Kui plaanid meilt osta ning leiad mujalt soodsama pakkumise samale tootele, on sul õigus saada meilt sama või veelgi parem pakkumine. Anna ainult märku!
 •  Transport
  Meie e-poest tellides on klientidel võimalik valida mitmete populaarsete transpordiviiside vahel. Kui allolevatest ei leia sobivat siis võta meiega julgelt ühendust, et saaksime leida teile koos sobivad tarneviisid.

  ✔️ DPD pakiautomaat: 2.70€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.dpd.com/ee/et/saadetiste-k-ttesaamine/pickup-punktid/

  ✔️ SmartPOST pakiautomaat: 2.80€* Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse. Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

  ✔️ Omniva pakiautomaat: 2.80€ Täidetud tellimuse sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg on kuni 1-3 tööpäeva. Juhul, kui tooteid tellitakse palju ja pakk on ülemõõdus siis võetakse Ostjaga ühendust transpordiviisi muutmiseks või toimetatakse see lähimase postkontorisse.  Pakiautomaatide ja nende asukohtade kohta leiad lisainfot https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad

  ✔️ DPD kullerteenus: 6.00€ Kullerteenust osutab DPD EESTI AS. Täidetud tellimuse transport toimub 1-3 tööpäeva jooksul kliendipoolt määratud aadressile.

  *Tellides vähemalt 50€ eest on DPD, Smartpost ja Omniva pakiautomaati saatmine Eestis TASUTA!

  Tähelepanu. Antud transpordi info leht ja sihtkoha pakiautomaati liikumise aeg ei ole kogu tellimuse tarneaeg. Antud lehel sisalduv info on kullerfirma poolne, meie poolt üle antud, tellimuse liikumise aeg teie valitud sihtkohta. Toote enda tarneaeg on kirjas tootekirjelduses.

  Tekkivate küsimuste korral võta ühendust klienditoega telefonil (+372) 5306 2253 või saada kiri e-posti aadressil info@minumood.ee
 •  Küsi toote kohta
  Eeldatav tarnaeg: Reede, apr. 26 – Reede, mai 03
  ... inimest vaatavad seda toodet hetkel!

TURVALINE JA KINDEL OSTUKOGEMUS AASTAST 2017

turvaline

Extended / Alternative
Revitalize your vehicle with GreenX Prewash & Insect Remover PIX the ultimate eco-friendly solution that leaves your car looking brand new. Unlike conventional products, our innovative formula doesn’t rely on alkalinity or solvents, making it gentle on your vehicle’s finish and the environment.

Why Choose GreenX PIR?

Powerful Cleaning: GreenX Prewash & Insect Remover PIX boasts impressive cleaning properties that can tackle even the most stubborn grime and insect residue. With its touchless cleaning capabilities, you can enjoy outstanding results without the need for scrubbing or mechanical effort.

Plant-Based Surfactants: We take pride in using plant-based, green surfactants in our formula. These natural ingredients not only provide exceptional cleaning power but also reduce the environmental impact of your car care routine.

How to Use:

Apply GreenX Prewash & Insect Remover PIX evenly to the surface of your car, paying extra attention to areas with insect residue or stubborn stains.

Allow the product to dwell for a maximum of 5 minutes, but do not let it dry on the surface.

Rinse your car thoroughly with water, ensuring all traces of GreenX Prewash & Insect Remover PIX are removed.

Experience the future of car care with GreenX Prewash & Insect Remover PIX and make every drive a green and clean journey.

SKU: GXPIX007 Kategooriad: ,
Tootekategooriad
Ostukorv
Soovid
Viimati vaatasid...
Kategooria

GreenX Prewash & Insect 750ml

14.15 

Küsi toote kohta